У Львівській області розгортають ще чотири додаткових COVID-лікарні

Для пацієнтів з коронавірусом на Львівщині відведено 4170 ліжок. Понад 95% з них забезпечені киснем

Лікарняні ліжка в Україні зайняті на 61,7% Фото з відкритих джерел

На Львівщині протягом останніх двох тижнів достатньо високою є кількість хворих, яких госпіталізовують щоденно і які потребують стаціонарного лікування. У зв’язку з цим, мережу ліжкомісць для хворих на ковід в області розширили. Про це на брифінгу щодо епідситуації розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, передає пресслужба установи.

"Загалом 20 закладів Львівщини внесено до переліку ковідних: 16 з них вже приймають пацієнтів, 4 - перебувають на стадії контрактування і, відповідно до наказу департаменту, розпочнуть свою роботу з понеділка. Ці 4 заклади – це Жовківська і Самбірська районні лікарні, а також 5-та і 1-ша міські клінічні лікарні міста Львова. Практично повністю завантажена лікарня у Рудках, тому відкриваємо стаціонар у цьому напрямку у Самборі. Додаємо до роботи Жовківську лікарню, оскільки є високі тенденції до збільшення госпіталізацій саме у північній частині області", - зазначив Чемерис.

Таким чином, для пацієнтів з коронавірусом на Львівщині відведено 4170 ліжок. Понад 95% з них забезпечені киснем.

Новини за темою: У лікарнях Львова критична ситуація з коронавірусом: Люди лежать навіть у коридорах

Чемерис додав, що станом на сьогодні в стаціонарах області перебуває 2196 осіб, з них вакциновані 143 пацієнти. Стан вакцинованих близький до середньої важкості, всі вони перебувають у соматичних відділеннях.

У департаменті наголошують, що за показниками захворюваності та госпіталізацій, визначеними постановою Кабміну № 1236, Львівщина досі перебуває у жовтій зоні. Проте при збереженні теперішньої динаміки, вже за тиждень область може досягти показників червоної зони.

Нагадаємо, У Львові місцева комісія з надзвичайних ситуацій вирішила посилити карантин, закривши школи й запровадивши інші обмеження.