У Львівській області понад 85% шкіл перевели на дистанційне навчання

У закладах загальної середньої освіти перевірять якість надання освітніх послуг із 27 вересня до 31 грудня

Фото з відкритих джерел

У зв'язку з впровадженням жовтої зони карантину у Львівській області понад 85% шкіл перевели на дистанційне навчання. Про це йдеться у наказі департаменту освіти Львівської облдержадміністрації. 

"Здобувачі освіти Львівської області припинили відвідування закладів освіти, в яких не менше ніж 80% вакцинованих працівників освіти. Тобто більше 85% закладів загальної середньої освіти з 23.09.2021 року організували навчання за дистанційною формою", - йдеться у повідомленні.

Також у Львівській ОДА пообіцяли, що в закладах загальної середньої освіти перевірять якість надання освітніх послуг із 27 вересня до 31 грудня.

Новини за темою: У Львові наберуть чинності нові карантинні правила у закладах освіти

Нагадаємо, нещодавно мер Львова Андрій Садовий повідомляв, що всі школи у місті будут працювати незалежно від кількості вакцинованих педагогів. 

Проте, за словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса, на Львівщині функціонують понад 1000 шкіл, з них лише трохи більше ніж 10% зможуть продовжувати офлайн-навчання у разі запровадження жовтої зони епіднебезпеки.