У Львівській області оголосили надзвичайну ситуацію через проблеми з газом

Ситуація з відсутністю опалення у бюджетних установах є небезпечною для здоров’я населення

Фото з відкритих джерел

У Львівській області оголосили надзвичайну ситуацію через відсутність газу для опалення бюджетних установ. Відповідне рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у вівторок, 12 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Як зазначили в межах комісії, ситуація з відсутністю опалення у бюджетних установах є небезпечною для здоров’я населення та збитками, які вона може спричинити. Так, в області знаходиться 14% об’єктів державного музейного фонду, порушення умов зберігання експонатів може призвести до знищення пам’яток.

Наразі на території Львівщини працює 825 бюджетних установ, які споживають природний газ для власних потреб. У цих установах є понад 4 тисячі пунктів обліку природного газу, з них на сьогодні включені лише 986, що складає 23,4%.

"Це пов'язано з тим, що левова частка бюджетних установ, які використовують природний газ для опалення та гарячої води, на сьогодні не уклали договорів на постачання природного газу", - зазначили в облдержадміністрації.

Новини за темою: У Закарпатській обл. оголосили надзвичайну ситуацію через брак газу

Раніше повідомлялося, що в Івано-Франківську оголосили надзвичайну ситуацію через відсутність газу для бюджетних установ. Наразі у медичних закладах міста температура сягає 18-19 градусів.