У Львівській лікарні встановили найсучаснішу у світовій медицині систему моніторингу

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова

Транспортний модуль моніторингу здатний контролювати всі важливі функції організму пацієнта в будь-якій точці лікарні і за її межами

У клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова відкрили оновлене реанімаційне відділення на 30 ліжок із сучасним обладнанням. Про це у Фейсбуці повідомила прес-служба лікарні, передає "Укрінформ".

"Після капітального ремонту в лікарні швидкої допомоги відкрилася оновлена частина відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 30 ліжок. Це блок інтенсивної терапії пацієнтів з політравмою", - йдеться в повідомленні.

У лікарні зазначають, що відділення обладнане всім необхідним: сучасною вентиляційно-витяжною системою та з підведенням кисню, повітря та вакууму за допомогою медичних реанімаційних консолей, новими ШВЛ-апаратами експертного класу з інтелектуальними режимами вентиляції, моніторами пацієнта, сучасними портативними апаратами УЗД та Ехо-серця.

"А ще - найсучасніша у світовій медицині спеціальна система моніторингу - так званий транспортний модуль моніторингу. Він здатний контролювати всі важливі функції організму пацієнта в будь-якій точці лікарні і навіть за її межами. Отримані дані лікар в онлайн-режимі може переглянути через центральну моніторингову станцію в ординаторській", - додали у прес-службі.

У відділенні також працює найсучасніший в Україні апарат для визначення стану системи згортання крові - тромбоеластометрія, ендоскопічна стінка з бронхоскопом і відерларингоскопом для важкої інтубації, апарат артеріальної газометрії та електролітного складу крові, спеціальний апарат автопульс, за допомогою якого лікар проводить механічну компресію під час реанімаційних заходів.

Також виділена спеціальна окрема палата екстракорпоральної детоксикації для пацієнтів, які потребують штучної замісної ниркової та печінкової терапії.

Новини за темою: Видача паперових лікарняних можлива у чотирьох випадках, - Ляшко

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд додатково виділить майже 400 млн гривень на забезпечення ліжок у лікарнях централізованим киснем.