У лікарнях Львова критична ситуація з коронавірусом: Люди лежать навіть у коридорах

Три відділення цілком зaпoвнeнi: нa 64 пaцiєнти є всьoгo 60 лiжoк

Фото з відкритих джерел

У Львові щодня збільшується як кількість інфікованих, так i кількість госпіталізацій у лікарнях. Наразі ситуація майже критична, оскільки не вистачає ліжко-місць для пацієнтів. Про це повідомляє "24 канал"

За останню добу, 5 жовтня, у Львівській області виявили приблизно 650 людей, які хворі на COVID-19. Майже половина з них припадає на саме місто Львів.

Також у місті зростає кількість госпіталізацій. За останню добу на Львівщині до лікарень потрапили 80 пацієнтів. Станом на 6 жовтня хворими зайняті понад 400 COVID-ліжок.

"Люди лежать навіть в коридорах. Дуже прикро, що люди не прищепились і тепер так страждають", - зазначила завідувачка відділення Львівської обласної лікарні Таміла Алексанян.

Зa її словами, три відділення цілком зaпoвнeнi: нa 64 пaцiєнти є всьoгo 60 лiжoк.

Новини за темою: Львів уже входить до червоної зони адаптивного карантину, - Садовий

Нагадаємо, нещодавно біля приймального відділення Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова вишикувалася черга автомобілів швидкої допомоги, якими привезли хворих на коронавірус.

Раніше повідомлялося, що у Львові протягом найближчих двох тижнів можуть закрити школи та запровадити низку інших карантинних обмежень. Відповідні заходи планують ввести, якщо епідситуація в місті погіршуватиметься протягом одного-двох тижнів.