У Київському морі понад добу шукають батька з донькою, яких вітер відніс на надувному матраці

Київське море Фото з відкритих джерел

Ще одна 5-річна дівчинка з цієї сім'ї загинула

Вже більше доби тривають пошуки 36-річного чоловіка та його 10-річної доньки, ще одна 5-річна дівчинка загинула. Вони члени однієї родини, які напередодні відпочивали на Київському морі. Подружжя та двоє дітей плавали на двох надувних матрацах, проте сильний вітер їх відносив далі від берега. Про це повідомляє ТСН.

Як повідомляється, бригади рятувальників прочісують акваторію Київського моря. Відучора шукають зниклу 10-річну дівчинку та її 36-річного батька. Напередодні подружжя з двома дітьми тут плавали на надувних матрацах. Раптово здійнявся сильний вітер, хвилями їх почало відносити далі від берега. На порятунок родині кинулись відпочивальники.

"Вчора як ми прибули була дуже велика хвиля, майже до метра. Свідки, яких ми опитали, казали, що було чути крики, люди кликали на допомогу. Один чоловік скочив їх рятувати, коли він підійшов до матраца, то дитини не було, потім її дістали, "швидка" понад годину намагалась врятувати, але не могли", - зазначає начальник водолазно-рятувального відділення Гордійчук Михайло.

Врятувати вдалося лише жінку. Чоловіка та 10-річну дитину - досі шукають. "За 750 метрів від берега свідки бачити матрац вже пустий, без людей, який просто перевертався на хвилях", - додає рятувальник.

Нині на Київському морі штиль. Водолази безперервно обстежують дно річки, проте безрезультатно.

У поліції вже відкрили кримінальне провадження. І додають, алкоголь під час відпочинку подружжя не вживало. Найімовірніше: причина трагедії в необережному поводженні на воді.

Нагадаємо, у Покровську Донецької області потонув 15-річний хлопець. Відпочивальники намагались його врятувати, але не змогли.