У Києві посилили карантин: До закладів пускатимуть тільки з COVID-сертифікатом або ПЛР-тестом

Карантин в Україні посилили Фото з відкритих джерел

Ця вимога не поширюється на осіб молодше 18 років.

Штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації КМДА вирішив посилити карантин у Києві. Із 5 жовтня приватні компанії та державні адміністрації надають послуги лише тим громадянам, у яких є COVID-сертифікат або ПЛР чи експрес-тест. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Зазначається, що вимога не поширюється на осіб молодше 18 років. 

Також, окрім додаткових вимог, передбачається обов'язкове носіння масок або респіраторів, які закривають ніс та рот, а також дотримання соціальної дистанції між відвідувачами.

Окрім цього, прес-служба Солом'янської РДА повідомила, що 5 жовтня прийом відвідувачів у ЦНАП Києва буде можливий лише за наявності COVID-сертифіката або ПЛР-тесту.

"Від 5 жовтня прийом відвідувачів у ЦНАПах м. Києва не буде здійснюватися без наявності: 1) негативного результату тестування на COVID-19 (ПЛР) або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу, який проведений не більш як за 72 години до відвідування закладу, 2) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або однієї дози вакцини", - йдеться у повідомленні. 

Новини за темою: Ми розглядаємо варіант відвідування кафе, ресторанів і масових заходів у Києві за наявності QR-коду вакцинації, - Кличко

Нагадаємо, нещодавно у Держпродспоживслужбі повідомили, що Київ має ризики потрапляння до помаранчевої зони. Однак сьогодні вживають усіх заходів щодо вакцинації, аби запобігти посиленню карантину.