У Києві можуть початися віялові відключення світла через зростання вартості природного газу

Через зростання вартості природного газу виробництво електроенергії для теплоелектроцентралей стало збитковим

Фото з відкритих джерел

У Києві можуть початися віялові відключення електроенергії через зростання вартості природного газу та низькі запаси вугілля. Про це повідомляє прес-служба КП "Київтеплоенерго".

Зазначається, що через зростання вартості природного газу виробництво електроенергії для теплоелектроцентралей (ТЕЦ) стало збитковим. Водночас, газові теплоелектроцентралі в енергодефіцитний зимовий період забезпечують до 10% загального обсягу електроенергії та значною мірою відповідають за балансування ринку, що має безпосередній вплив на стабільну роботу усієї енергосистеми України.

"В умовах низьких запасів вугілля на українських електростанціях стають можливими загрози застосування у зимовий період графіків обмеження споживання електроенергії", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Україна може відновити імпорт електроенергії з Білорусі, - ЗМІ

Нагадаємо, опалення у житлових будинках Києва буде увімкнено вже цієї суботи, 23 жовтня. У столиці вже увімкнули опалення в дитячих садках, школах і лікарнях. Тепер тепло дадуть в житлові будинки.

Нещодавно повідомлялося, що у Києві різко підвищили тарифи на опалення. Тепер за 1 Гкал тепла киянам доведеться платити майже 3 тисячі гривень.