У кіно з сертифікатом про вакцинацію: У Харкові ввели нові карантинні обмеження

Харків стабільно входить до п’ятірки лідерів добової захворюваності на коронавірус

Фото з відкритих джерел

У зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус у Харкові ввели додаткові обмеження у закладах масового перебування людей. Про це розповіла "Радіо НВ" заступниця міського голови Харкова з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

За словами заступниці міського голови, Харків стабільно входить до п’ятірки лідерів добової захворюваності на коронавірус. Тому Харківська облдержадміністрація прийняла рішення запровадити додаткові COVID-обмеження.

"Обмеження стосуються театрів, кінотеатрів, закладів масового перебування людей. Ми просимо 50% заповненості. І ставимо умови перед працівниками цих закладів, що вони стовідсотково мають бути вакциновані. Крім того, надаємо їм право перевіряти документи людей – довідки про проведену двократну вакцинацію, сертифікати тих, хто буде приходити дивитися кіно чи спектакль", - зазначила Горбунова-Рубан.

Новини за темою: В Україні три області можуть опинитися в червоній зоні вже цього тижня

Нагадаємо, у місті Мелітополь Запорізької області місцева влада вирішила запровадити додаткові карантиннні обмеження, зокрема і на громадський транспорт. Також у місті будуть обмеження щодо графіку перевезення пасажирів.