У Херсонській області запрацював найбільший полігон ЗСУ "Ягорлик"

Міністерство оборони України

За станом оснащення це один з найсучасніших полігонів Європи

На Херсонщині почав повноцінне функціонування найбільший полігон Збройних Сил України Ягорлик. Про це в четвер, 8 липня, повідомила прес-служба Міноборони, передає "Кореспондент.нет".

Як повідомляється, потреба в новому полігоні з'явилася після того, як в 2014 році через анексію Криму ЗСУ втратили випробувальний майданчик Державного науково-випробувального центру Чауда. Предметна робота зі створення полігону Ягорлик почалася в Генеральному штабі ЗС України в 2018 році, а втілювати проект почали в кінці 2019-го.

"Державний випробувальний полігон Ягорлик на Херсонщині запрацював на повну силу. За станом оснащення це один з найсучасніших полігонів Європи. Площа майданчика складає близько 3,7 тис. га", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Ягорлик призначений для стрільб зі всієї наявної номенклатури озброєння української армії, а також випробування перспективного зброї великої дальності ураження.

"Полігон повністю автономний, технологічний і екологічний. Зараз він в повному обсязі забезпечує проведення випробувань. Незабаром тут пройдуть стрільби артилерійської системи Богдана на дальності до 40 км", - повідомили в Міноборони.

Нагадаємо, нещодавно ЗСУ проводили випробовування кулемета і гвинтівки "Алігатор" вітчизняного виробництва.