У Херсоні стався транспортний колапс через посилений контроль за дотриманням карантину

Правоохоронці посилено контролюють наповнюваність маршруток і штрафують водіїв

У Миколаєві вводять спецперепустки для проїзду в громадському транспорті Фото з відкритих джерел

Вже другий день поспіль у Херсоні спостерігаються перебої у роботі громадського транспорту в години пік. Причиною цього є посилений контроль за дотриманням карантину. Про це повідомляє місцеве видання "Херсон-online".

Як зазначив виконувач обов'язків заступника Херсонського міського голови Юрій Стельмашенко, в останні дні через погіршення епідеміологічної ситуації правоохоронці посилено контролюють наповнюваність маршруток і штрафують водіїв, які порушують цю вимогу. Розмір штрафу складає 17 000 грн. 

Водночас чиновники пообіцяли, що будуть працювати над тим, аби стабілізувати ситуацію з рухом громадського транспорту в місті.

Нагадаємо, у зв'язку зі збільшенням показників захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 у місті Мелітополі Запорізької області місцева влада вирішила запровадити додаткові карантиннні обмеження, зокрема і на громадський транспорт. 

Нещодавно повідомлялося, що Кабмін затвердив нові правила пасажирських перевезень на час карантину. Зміни почнуть діяти з 21 жовтня.