У Харкові відкрили справу проти батьків 16-річного винуватця смертельної ДТП

Микола Харківський фото з відкритих джерел

Батьків можуть притягнути до відповідальності за допуск неповнолітнього до керування транспортним засобом

У Харкові відкрили кримінальне провадження проти батьків 16-річного водія Infiniti Миколи Харківського, який став винуватцем смертельної аварії на проспекті Гагаріна. Про це заявив прес-секретар прокуратури Харківської області Дмитро Чубенко, повідомляє "Суспільне".

Батьків неповнолітнього хлопця можуть звинуватити в його допуску у керуванню транспортом. 

"Відкрито кримінальне провадження за статтею 287 Кримінального кодексу України за допуск до керування транспортними засобами людей, які не мають права керування, та за статтею 166 - невиконання батьками їхніх обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки", - сказав Дмитро Чубенко.

Поки батькам не повідомили про підозру. Однак їм може загрожувати штраф або від двох до п'яти років позбавлення волі. 

Новини за темою: Наїзд на дітей у Харкові: Водію збільшили суму застави у понад 10 разів
Нагадаємо, нещодавно Масі Найєм заявив, що після того як 16-річний підозрюваний у скоєнні смертельної ДТП у Харкові Микола Харківський відмовився здавати кров на аналіз, суд ухвалив рішення зробити це примусово.
 
Згодом стало відомо, що 16-річний підозрюваний відмовився здати кров на аналіз за рішенням суду. За словами представника потерпілих у справі Ігоря Черняка, в Україні наразі немає нормативного акту, що регулює процедуру примусового відбору зразків крові.