Новини » Регіони Читать эту новость на русском

У Харкові Молодіжне Крило ОПЗЖ взяло участь у фестивалі, присвяченому Всесвітньому дню миру

ОПЗЖ

У Театрально-концертному центрі Харкова відбувся фестиваль, присвячений Всесвітньому дню миру

У Театрально-концертному центрі Харкова за підтримки Харківської організації Молодіжного Крила ОПЗЖ відбувся фестиваль, присвячений Всесвітньому дню миру. Це свято відзначається в світі з 1957 році, коли глава католицької церкви Римський Папа Павло VI ввів його як важливу подію кожного християнина. 

Через 2 роки Генеральна Асамблея ООН підтримала ініціативу понтифіка, проголосивши свято на офіційному рівні. 

В Україні День миру відзначається з 2002 року, розповідає голова Харківської організації Молодіжного Крила ОПЗЖ Євген Корсун. 

"Основною думкою цього дня є теза "Пробач - і ти отримаєш мир". У сьогоднішньому концерті брали участь талановиті вокалісти та хореографічні колективи Харківщини, а серед запрошених гостей були діти з обмеженими можливостями та з малозабезпечених сімей. Також пройшов флешмоб, під час якого символічно було запущено в небо десяток голубів і куль.

Вже більш ніж 7 років в Україні йде війна. І цей день для нас важливий як ніколи. Всі ми віримо і бажаємо миру Україні. Підтримка творчої молоді - одне з основних завдань Молодіжного Крила ОПЗЖ. Тому ми і надалі будемо проводити такі свята і залучати ще більше талановитих виконавців", — заявив Корсун.