У Харкові медики реанімували 20-річного хлопця, який пережив клінічну смерть, травмувавшись після стрибку з мосту у воду

Річка Оріль Фото з відкритих джерел

Внаслідок отриманих травм трапилась клінічна смерть

У Харкові  відпочинок на воді для 20-річного хлопця закінчився нещасним випадком. В результаті пірнання у річку з мосту він отримав важкі травми та пережив клінічну смерть. Про це повідомляє "ТСН" з посиланням на Харківський обласний центр екстреної медицини та медицини катастроф.

Як повідомляється, подія сталася учора, 28 червня, у Харкові. До швидкої зателефонував хлопець і повідомив, що його друг невдало стрибнув з мосту і травмувався.

"Цей стрибок ледь не закінчився трагедією - стрибнувши у незнайомому місці, чоловік отримав важкі травми і ледве не потонув. Внаслідок отриманих травм трапилась клінічна смерть. На щастя, молодого чоловіка вдалось повернути до життя, завдяки проведенню бригадою ЕМД 307 реанімаційних заходів на місці виклику. Постраждалого шпиталізовано до лікувального закладу", - розповіли у Центрі.

Медики нагадали, що пірнати у воду можна лише там, де достатня для цього глибина та купатися у спеціально призначених для цього місцях.

Нагадаємо, на водоймах України з початку літа загинули 52 людини, з них 14 – діти.