У дитячому садку на Запоріжжі сталося масове отруєння: Розпочато розслідування

Постраждали дев'ятеро дітей із трьох груп

Постраждалі скаржилися на біль у животі і нудоту Фото з відкритих джерел

У місті Вільнянськ в одному з дитсадків сталося масове отруєння. Дев’ятеро вихованців з трьох груп дитячого садка зверталися за медичною допомогою у місцеву лікарню. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області.

"Дев’ятеро вихованців з трьох груп дитячого садку в м. Вільнянськ із скаргами на підвищення температури, нудоту та діарею зверталися за медичною допомогою у місцеву лікарню з 19 по 22 вересня", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в усіх дітей підтвердили діагноз "Гостра кишкова інфекція". Крім того, діти були обстежені "швидкими" тестами на ротавіруси. Антиген ротавірусу не виявлений. 

Новини за темою: У Сумській області сталося масове отруєння в школі: Проводиться розслідування

Так, 4 дитини декілька днів перебували на стаціонарному лікуванні. Зараз разом із ще 5-ма дошкільнятами вони перебувають на домашньому лікуванні. Всі в задовільному стані. 

У відомстві додали, що наразі розпочате санітарно-епідеміологічне розслідування та позаплановий захід з перевірки харчоблоку в сфері безпеки харчових продуктів.

Нагадаємо, у Миколаївській області учні та викладачі Новоодеської гімназії святкували день здоров'я, після чого 13 осіб захворіли через інфікування ротавірусною інфекцією.