У Дрогобичі обвалилася частина будинку

ДСНС

Попередньо відомо, що жертв та постраждалих немає

Після обвалу житлового будинку в Дрогобичі майже два роки потому обрушилася ще одна його частина. При першому обваленні загинули люди, наразі ж будівля відселена. Про це повідомляє "УНН" з посиланням на Державну службу України з надзвичайних ситуацій.

"18 липня до ДСНС надійшла інформація, що у місті Дрогобич по вулиці Грушевського, 101 в чотириповерховому житловому будинку, який на даний час відселений, відбулося руйнування лівої частини другого під’їзду", - повідомили у ДСНС.

"Попередньо, жертв та постраждалих немає", - додали у відомстві.

Раніше, 28 серпня 2019 року, у цьому житловому будинку було зруйновано праву частину другого під’їзду з першого по четвертий поверх, нагадали у ДСНС.

Від ДСНС після нинішнього обвалу було залучено 7 осіб та 1 одиницю техніки.

Нагадаємо, у ніч на 28 серпня 2019 року у Дрогобичі Львівської області стався обвал будинку. Внаслідок інциденту повністю обвалилася стіна з першого по четвертий поверх одного з під’їздів житлового будинку. У результаті загинули восьмеро людей, ще сімох госпіталізували. Причиною обвалу житлового будинку місцева влада назвала руйнування середньої несучої стіни підвалу.

Також повідомлялось, що в Одесі двоповерховий будинок обвалився на припарковані автомобілі.