У Чернігові від COVID-19 померла невакцинована 39-річна вагітна разом із дитиною

За минулу добу в Чернігові виявлено 92 нових випадки коронавірусу

Фото з відкритих джерел

У Чернігові від COVID-19 померла 39-річна жінка, яка перебувала на 22-му тижні вагітності. Померла була не вакцинована. Про це повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, передає "Укрінформ".

"У нас померла жінка 39 років на 22 тижні вагітності, не вакцинована. Померла разом із дитиною", - заявив Атрошенко.

За словами генерального директора Чернігівської міської лікарні №2 Владислава Кухаря, першу дозу вакцини в Чернігові отримало 26% населення, дві дози - понад 20%.

Новини за темою: У Києві від COVID-19 померла дівчинка, якій виповнився 21 день

Зазначається, що ситуація ж із захворюваністю в місті залишається напруженою. Кількість інфікованих зростає, 70% госпіталізованих потребують кисневої підтримки. Із 239 осіб, які зараз перебувають у лікарнях, лише 17 - прищеплені від COVID-19. Проте більшість або отримали тільки одну дозу, або після двох пройшло мало часу й люди не встигли набути імунітету.

З початку пандемії в Чернігові зафіксовано 16 533 випадки коронавірусної хвороби. Померла від неї 491 людина. За останню добу (станом на 11 жовтня) виявлено 92 нових випадки.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу, 11 жовтня, лабораторно підтвердили 11 996 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.