СБУ провела масштабні антитерористичні навчання в акваторії Чорного моря (відео)

Метою тренувань стало вдосконалення міжвідомчої взаємодії під час проведення антитерористичної операції

Управління СБ України в Одеській області

Служба Безпеки України провела масштабні антитерористичні навчання в акваторії Чорного моря. Метою тренувань стало вдосконалення міжвідомчої взаємодії під час проведення антитерористичної операції на об’єктах підвищеної небезпеки і транспортної інфраструктури, повідомляють в Управлінні СБУ в Одеській області.

"За легендою, декілька "диверсійних груп" намагалися здійснити теракти на території Одеського припортового заводу та морського порту "Південний". Ще одна група озброєних "терористів" захопила вантажне судно та його екіпаж. Перед спецпідрозділом ЦСО "А" були поставлені задачі: знешкодити зловмисників, звільнити заручників і попередити теракт", - пишуть у прес-службі.

Там відмітили, що учасники навчань поетапно відпрацювали комплекс спільних дій для виявлення та локалізації зловмисників, звільнення заручників і ліквідації потенційних наслідків надзвичайних ситуацій.

"Регулярне проведення таких навчань дозволяє суб’єктам боротьби із тероризмом посилити ефективність спільних дій під час проведення відповідних операцій", - зазначили у повідомленні.

Підбиваючи підсумки проведених навчань, начальник Управління СБУ в Одеській області Віктор Доровський зазначив, що навчально-бойові завдання, поставлені Службою безпеки України перед учасниками контрдиверсійних тренувань, були виконані на достатньо високому рівні.

"У навчаннях взяли участь підрозділи СБУ, Держприкордонслужби, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України, Національної гвардії, Морської пошуково-рятувальної служби, Адміністрації морських портів України та Одеського припортового заводу, а також представники органів місцевої влади", - підсумували в прес-службі СБУ.

Нагадаємо, що сьогодні співробітники СБУ виявили схованку зброї та боєприпасів у Печерському районі столиці.