Розшукувався за шахрайство в Узбекистані: У Дніпрі затримали іноземця з бази Інтерполу

Чоловіка заарештували до вирішення питання про його екстрадицію

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

У Дніпрі затримали іноземця, якого розшукував Інтерпол. Суд заарештував чоловіка до вирішення питання про його екстрадицію. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області. 

"Чоловік перебув у міжнародному розшуку за шахрайство та скоєння інших злочинів на території Республіки Узбекистан. Працівники кримінальної поліції Дніпровського районного управління поліції встановили місце перебування 30-річного іноземця", - йдеться в повідомленні.

Так, чоловіка затримали біля одного з торгівельних магазинів в Індустріальному районі міста.

Новини за темою: У Львові затримали зловмисника з бази Інтерполу: Підозрюється у зґвалтуванні в Чехії

Як з’ясувалося, громадянин Узбекистану переховувався від кримінальної відповідальності та перебував у міжнародному розшуку по лінії Інтерполу з 2020 року. 

Зазначається, що 23 вересня слідчий суддя Індустріального районного суду міста застосував до затриманого тимчасовий арешт до вирішення питання про його екстрадицію та передачу компетентним органам Республіки Узбекистан. 

Нагадаємо, у столичному метрополітені громадянин іншої країни нецензурно виражався, вдарив в обличчя жінку та розмахував перед іншими пасажирами пневматичним пістолетом.