Новини » Регіони Читать эту новость на русском

Розповсюдження дитячої порнографії та торгівля людьми: Громадянину Австрії та його дружині повідомили про підозру

Зловмисники облаштували дитячу студію в приватному будинку, де здійснювали фото- і відеозйомку напівоголених малолітніх хлопчиків та дівчат

Відділ комунікації поліції Вінницької області

Правоохоронці оголосили про підозру членам злочинної групи, які виготовляли та розповсюджували дитячу порнопродукцію, а також займались торгівлею людьми. Їм загрожує до 15 років ув'язнення. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

"Днями поліцейські оголосили про підозру 36-річному громадянину Австрії та його 23-річній дружині за 40 злочинними фактами, пов’язаними з виготовленням та розповсюдженням  дитячої порнографії, а також торгівлею людьми", - йдетьсяв повідомленні.

Так, в липні 2020 року поліцейські затримали зловмисників, які під виглядом дитячої модельної агенції виготовляли та розповсюджували продукцію порнографічного характеру.

Новини за темою: Розповсюджували дитячу порнографію: У Дніпрі викрили трьох зловмисників

Як з'ясували поліцейські, зловмисники облаштували дитячу студію в приватному будинку, де здійснювали фото-, відеозйомку напівоголених малолітніх хлопчиків та дівчат, після чого продавали виготовлені матеріали на закритих сайтах.   

Зазначається, що громадянину Австрії слідчі оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст.301  Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження предметів порнографічного характеру, що містять дитячу порнографію), а його спільниці – за аналогічною статтею Кримінального кодексу України та ч. 2, ч.3 ст. 149 ККУ (торгівля людьми). За такі злочини зловмисникам загрожує до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Нагадаємо, на Луганщині правоохоронці викрили жінку, яка виготовляла та розповсюджувала порнографічну продукцію.