Рятувальники попереджають про підвищення рівня води в річках

Синоптики попередили про підвищення рівня води в річках Фото з відкритих джерел

У зв’язку з добiганням паводкової хвилi, очiкується продовження пiдйомiв рiвнiв води

Сьогодні, 15 червня, та протягом доби 16 червня у західній частині України очікується підйом рівня води в річках. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій з посиланням на дані Укргідрометцентру.

"Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації та її розвиток на водоймах країни. За даними УкрГідрометцентру, ввечерi 15 та протягом доби 16 червня, у зв’язку з добiганням паводкової хвилi, очiкується продовження пiдйомiв рiвнiв води (над рівнями на 8 год 15 червня): на дiлянцi р. Прут Чернiвцi - держкордон на 0,3 - 0,8 м, на ділянці Дністра Нижнiв – Залiщики – 0,8-1,3 м, без негативних наслiдкiв", - повідомили в ДСНС.

Також повідомляється, що увечерi 15 червня на р. Прут біля Чернiвцiв очiкується проходження максимального рiвня води дощового паводку висотою 230-280 см над нулем поста (рівень води на 8 год 15 червня становив 211 см). Максимальна витрата води прогнозується в межах 520-670 м3/с, без негативних наслідків.

Увечерi 15 та протягом доби 16 червня, у зв’язку з добiганням паводкової хвилi, очiкується продовження пiдйомiв рiвнiв води (над рівнями на 8 год 15 червня): на дiлянцi р. Прут Чернiвцi -держкордон на 0,3 - 0,8 м, на ділянці Дністра Нижнiв – Залiщики – 0,8-1,3 м, без негативних наслiдкiв.

Нагадаємо, за прогнозами синоптиків, сьогодні, 15 червня, майже на всій території України буде хмарно, пройдуть дощі з грозами. Температура повітря прогріється до +27 градусів. Сонячно буде тільки у Луцьку та Львові.