Пилова хмара над Україною: В Укргідрометцентрі пояснили, коли ситуація покращиться

Громадське

У відомстві зазначили, що ця ситуація не становить загрози життю і здоров’ю громадян

Сьогодні, 22 червня, у Києві зафіксовано погіршення метеорологічної видимості. Причиною такого явища стало видування у південних районах РФ значної кількості ґрунту та переміщення повітряних мас на територію України. Синоптики спрогнозували, коли ситуація покращиться. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій з посиланням на дані Укргідрометцентру.

"Додатковим фактором стало посилення швидкості вітру до 20 м/с у м. Києві, що спричинило видування з дорожнього покриття і вулиць дрібнодисперсного пилу, а також підвищення вологості повітря, що сприяє погіршенню горизонтальної видимості", - пояснили у ДСНС.

У відомстві також зазначили, що ця ситуація не становить загрози життю і здоров’ю громадян.

"Ситуація покращиться до середини ночі, проте залишкові явища переміщення пилових часток будуть спостерігатися ще деякий час", - додали у службі.

Як повідомляли, Київ 22 червня накрила піщана буря, яку нанесло з астраханських напівпустельних степів. Її можна спостерігати також на території Київщини, Полтавщини та Дніпропетровщини. 

Також піщана буря дісталася Житомира, через це дещо погіршилася видимість на автошляхах. Імлу видно з вікон багатоповерхівок над трасою Київ - Чоп.