Пацієнти лежать у коридорах: Для хворих на COVID у Дніпрі вже немає місць

Вік госпіталізованих під час нової хвилі захворювання значно помолодшав

Фото з відкритих джерел

У Дніпрі реанімація COVID-відділення обласної лікарні ім. Мечникова переповнена – пацієнтів змушені розміщувати у коридорі. Про це повідомив головний лікар медичного закладу Сергій Риженко, передає "УНІАН"

"Сьогодні ми приймаємо дуже тяжких пацієнтів з усієї області. На жаль, COVID-відділення старого хірургічного корпусу, яке розраховане на 130 ліжок, переповнене. У реанімації – 28 вкрай тяжких пацієнтів, 5 пацієнтів наразі розміщені в коридорі. Ми надаємо їм необхідну допомогу за стандартами лікування COVID-19. Кожна людина повинна перебувати в нормальних людських умовах, але ми не можемо більше розширити реанімацію, яка спочатку була розрахована на 12 ліжок, потім на 18, а зараз тут близько 30 пацієнтів", - зазначив Риженко.

Новини за темою: У лікарнях Львова критична ситуація з коронавірусом: Люди лежать навіть у коридорах

За словами головного лікаря, найважча пора ще попереду. Тому разом з Дніпропетровською обласною радою ухвалено рішення про відкриття додаткового ковідного відділення на 70 місць, аби розвантажити основне відділення лікарні. Тут 2- та 4-місні палати, кожне ліжко оснащене кисневим концентратором та всім необхідним.

Риженко також наголосив, що вік госпіталізованих під час нової хвилі захворювання значно помолодшав. Це люди 1982, 1985, 1992 років народження, які не вакциновані.

Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко заявив, що нова хвиля пандемії COVID-19 в Україні почалася раніше, ніж прогнозувалося.