Наслідки аварії на "РівнеАзот" планують ліквідувати протягом двох тижнів, - Group DF

Фото з відкритих джерел

Термін відновлення роботи цеху - до 14 днів

На підприємстві "РівнеАзот", де вчора сталася аварія, почалися роботи з усунення наслідків розгерметизації трубопроводу в цеху азотної кислоти. Попередньо, вони триватимуть два тижні. Про це заявив директор з корпоративних комунікацій Group DF Олег Арестархов. повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я тільки що розмовляв з директором "РівнеАзоту". Термін відновлення роботи цеху - до 14 днів. Це песимістичний сценарій. Ми запустимо цех раніше", - сказав він.

За словами Олега Арестархова, наразі на підприємстві завершує роботу спеціальна комісія хіміків та інженерів. Вони аналізують причини аварії і готують компетентний експертний висновок, а також розроблюють заходи щодо зниження виробничих ризиків у майбутньому.

"Нас дивує, що причини НП беруться озвучувати чиновники, які абсолютно далекі від виробничих процесів у хімії, в яких немає достатніх даних для коментарів. Як тільки буде остаточне рішення спеціальної комісії, ми, природно, публічно озвучимо причину події", - зазначив директор з корпоративних комунікацій Group DF.

Він нагадав, що в 2020 році в Рівнеазот було вкладено 120,6 млн грн капітальних інвестицій, у першу чергу, в модернізацію обладнання та розвиток виробничих майданчиків, а на цей рік їх план перевищує 130 млн грн.

Арестархов додав, що на всіх трьох заводах азотного холдингу Ostchem протягом наступних 10 днів пройдуть додаткові технічні перевірки безпеки роботи всіх цехів, ретельна діагностика всіх трубопроводів і обладнання, а також буде проведено додатковий інструктаж персоналу з техніки безпеки і проведені додаткові навчання.

Нагадаємо, після аварії на "РівнеАзот" у місті Рівному проведуть перевірку всіх хімічних підприємств.