На Житомирщині 13-річного підлітка вдарило струмом на залізничному мосту

фото з відкритих джерел

Підліток отримав важкі опіки та травми

У Житомирській області медики рятують 13-річного підлітка, якого вдарило струмом на залізничному мосту. Хлопець отримав розряд електричною дугою понад 27 тисяч вольт. Про це повідомляє "ТСН".

Інцидент стався у Коростені на залізничній колії біля однієї зі шкіл. Там гуляла група підлітків. Один із них вирішив піднятися на залізничну конструкцію. У момент, коли хлопець був на висоті 15 метрів, його вразило струмом. Школяр впав на бетонне покриття.

Підліток отримав важкі опіки та травми. Його вже перевезли з районної лікарні до обласної. Медики рятують його життя. За словами лікарів, хлопець отримав розряд електричнеою дугою в 27,5 тисяч вольт. 

"У нього політравма, опік полум'ям, електротравма. Крім того, перелом гомілки, закрита черепно-мозкова травма", - розповів лікар опікового центру Житомирської обласної лікарні Сергій Ковалевський.

Нагадаємо, на Чернігівщині загинув 16-річний підліток, який намагався зробити селфі на даху поїзда. Хлопець отримав смертельний удар струмом від високовольтної лінії.