На Рівненщині розгорнуть 250 додаткових ліжок для хворих на COVID-19

26 жовтня від ускладнень коронавірусу в області померла 21 людина

У Києві, Донецькій та Одеській областях розгорнуть мобільні шпиталі Фото з відкритих джерел

У трьох лікарнях Рівненської області уже розгорнули додаткові ліжка для госпіталізації хворих на коронавірус. Ще дві лікарні чекають на погодження МОЗ. Це дасть можливість розгорнути ще 250 ліжок та розвантажити заповнені хворими лікарні. Про це повідомляє Zaxid.net.

"Маємо надвисокі показники летальності. У найближчі два тижні ми прогнозуємо подальше ускладнення епідемічної ситуації. Наразі 76% ліжок у лікарнях зайнято, резерву вистачить лише на кілька днів", - наголосив головний санітарний лікар області Роман Сафонов.

Новини за темою: У Києві спостерігається стрімкий ріст заповнюваності кисневих ліжок: Місць може не вистачити

Так, протягом 26 жовтня від ускладнень коронавірусу в області померла 21 людина, і це найбільша добова кількість від початку пандемії.

Як повідомила начальниця управління медичної допомоги департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Гандзюк, для хворих на коронавірус оперативно додано ліжка у лікарнях Корця, Радивилова та Млинова. Володимирецька лікарня та обласний госпіталь ветеранів війни, що у Клевані, чекають на погодження МОЗ. Після його одержання буде розгорнуто ще 250 ліжок.

Нагадаємо, у профільних лікарнях Донецької області зайнятість ліжок хворими на COVID-19 в середньому становить 91,2%, а в деяких досягає 100%.