На Рівненщині майже чверть шкіл переходять на дистанційне навчання

Фото з відкритих джерел

За словами голови Рівненської ОДА Віталія Коваля, темпи поширення коронавірусу на Рівненщині стрімко зростають

У Рівненській області на дистанційне навчання рекомендують перейти школам у 14 із 65 громад області. Про це у Фейсбук повідомляє прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.

Обласна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення, у якому рекомендувала закладам із критично низьким рівнем вакцинації перейти на онлайн-навчання. Це пов’язано із стрімким поширенням епідемії COVID-19.

"Ми прийняли такі рекомендації, аби захистити в першу чергу дітей. Адже темпи поширення коронавірусу на Рівненщині стрімко зростають", - прокоментував рішення голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Тому, за його словами, заклади, в яких учителі не вакциновані, мають перейти на дистанційне навчання. Решта ж шкіл, училищ та ВНЗ працюватиме у звичному режимі.

Таким чином на дистанційне навчання рекомендують перейти школам таких громад:

  • Рафалівської Вараського району,
  • Повчанської Дубенського району,
  • Рівненської, Корецької, Великоомелянської, Дядьковицької, Зорянської, Малинської, Шпанівської, Гощанської громад Рівненського району,
  • Рокитнівської, Березівської, Старосільської, Вирівської громад Сарненського району.

"Саме на цих територіях відсоток вакцинованих вчителів найменший. Тому голови громад мають негайно відреагувати на критичну ситуацію та у найкоротші терміни прийняти рішення щодо переведення таких закладів на дистанційну форму навчання", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Школи Львова можуть перейти на дистанційне навчання, - голова управління освіти

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що більшість шкіл на Прикарпатті з 13 вересня перейдуть на дистанційне навчання.