На Херсонщині чоловік вкрав 4 га землі біля моря

Місто Гола Пристань Фото з відкритих джерел

Вартість землі оцінюють у понад 6,6 млн грн

Мешканець міста Гола Пристань Херсонської області організував заволодіння земельними ділянками рекреаційного призначення загальною площею 4,2 га на узбережжі Чорного моря. Про це повідомляє прес-служба Офісу генерального прокурора.

Зазначається, що ділянки вибули із комунальної власності Лазурненської селищної ради на підставі підробленого рішення Скадовського районного суду у Херсонській області.

"В подальшому, з метою легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, підозрюваним здійснено реалізацію земельних ділянок через відкриті торги, що організовуються ДП "СЕТАМ", третім заздалегідь невизначеним особам", - йдеться в повідомленні.

Вартість землі оцінюють у понад 6,6 млн грн.

Чоловіку повідомлено про підозру громадянину України за фактами шахрайського заволодіння земельними ділянками, а також легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 209 КК України).

Нагадаємо, що раніше у Хмельницькій області екс-голову однієї з райдержадміністрацій засудили до дев'яти років позбавлення волі з конфіскацією майна за вимагання хабара.