На Чернігівщині у прикордонній зоні нелегально виробляли пальне на непрацюючому заводі

ДФС у Чернігівській області

Під час обшуків на підприємстві правоохоронці вилучили 220 т нафтопродуктів на суму 5,5 млн грн

На Чернігівщині в прикордонній зоні правоохоронці викрили нелегальне виробництво пального на офіційно непрацюючому заводі з відповідною ліцензією. Про це повідомила у Фейсбук прес-служба ГУ ДФС у Чернігівській області, передає "Укрінформ". 

Зазначається, що пальне випускалось на потужностях підприємства, яке має ліцензію на цей вид діяльності (виробництво та реалізацію нафтопродуктів), але в 2020-2021 роках офіційно нафту не переробляло. Сировину ділки купували за необліковану готівку й так само поза документами реалізовували продукцію. Ніяких податків, відповідно, не платили.

Під час обшуків на підприємстві правоохоронці вилучили 220 т нафтопродуктів на суму 5,5 млн грн, чорнові записи та інші докази незаконної діяльності.

У межах кримінального провадження за ст.204 ККУ слідчі встановлюють обсяги нелегально виготовленої і проданої продукції та коло причетних до цього осіб.

Незаконний випуск пального виявили та припинили співробітники податкової міліції ГУ ДФС під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури.

Нагадаємо, інспектора Київської митниці підозрюють у зловживанні під час митного оформлення нафтопродуктів на 6,5 млн гривень.