Львів плавно входить у червону зону карантину, - Садовий

За ніч до міських лікарень госпіталізували 56 нових хворих, лише 6 пацієнтів було виписано, а 19 людей померли

Фото з відкритих джерел

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що місто може потрапити у червону зону карантину вже зовсім скоро. Сьогодні державна комісії з питань ТЕБ і НС має прийняти відповідне рішення. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Мер Львова заявив, що за ніч до міських лікарень госпіталізували 56 нових хворих, лише 6 пацієнтів було виписано, а 19 людей померли.

"Я думаю, що ми будемо в червоній зоні і будуть діяти ті обмеження, які ми вже попередньо встановлювали з 1 листопада. Ймовірно, вони просто почнуть діяти скоріше. Ми очікуємо сьогодні на рішення державної комісії з питань ТЕБ і НС, яка має прийняти відповідне рішення. Якщо показники будуть передбачати червону зону, то нема варіантів", - сказав Садовий. 

За його словами, обласна клінічна лікарня завантажена на 110%, по міських лікарнях на сьогодні завантаженість орієнтовно 53%.

Новини за темою: У Львові почнуть вакцинувати від COVID-19 на головному вокзалі

Нагадаємо, через напружену ситуацію з коронавірусом Львів з 1 листопада посилить вимоги до відвідувачів ресторанів. Для того, щоб відвідувати заклади громадського харчування, треба буде мати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест.