Карантин у Києві поки не посилюватимуть: У КМДА назвали умову введення COVID-сертифікатів

Наразі основними вимогами для відвідування закладів є захисна маска і дотримання дистанції

Фото з відкритих джерел

Київська міська адміністрація повідомила, що наявність COVID-сертифіката або ПЛР-тесту для відвідування закладів у Києві не є обов'язковою. Такі правила будуть актуальні тільки тоді, коли Київ вийде з жовтої зони карантину та увійде в помаранчеву або червону. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Зазначається, що зараз йде підготовка структурних підрозділів міської та районних адміністрацій, організацій, підприємств і установ Києва до організації прийому громадян при перевірці COVID-сертифікатів і ПЛР-тестів.

"Наразі у Києві поки встановлено "жовтий" рівень епіднебезпеки, наявність COVID-сертифікатів або ПЛР-тестів не є обов'язковою умовою для відвідування міських закладів або установ", - йдеться в повідомленні.

Водночас у КМДА зазначили, що зараз основними вимогами для відвідування закладу є захисна маска і дотримання дистанції.

"Ми вже готуємося до можливого посилення карантину і розробляємо механізми дій на випадок, якщо будемо змушені вимагати від структурних підрозділів міської влади, в тому числі ЦНАП, і від інших установ допускати відвідувачів тільки при наявності COVID-сертифікатів або негативних тестів на COVID-19", - заявив перший заступник директора департаменту муніципальної безпеки Олег Куявський.

Новини за темою: Ми розглядаємо варіант відвідування кафе, ресторанів і масових заходів у Києві за наявності QR-коду вакцинації, - Кличко

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Київська державна міська адміністрація посилила карантинні заходу у столиці. Починаючи з 5 жовтня відвідувачів у державних адміністраціях, ЦНАПах, підприємствах та організаціях, незалежно від форми власності прийматимуть лише за наявності COVID-сертифіката або ПЛР-теста.