Ірпінську та Одеську колонії знову виставлять на продаж, - Мін’юст

Фото з відкритих джерел

Стартова ціна лоту становитиме трохи більше, ніж 220 млн грн

Наприкінці липня Ірпінський виправний центр утретє буде виставлено на продаж. Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції, передає "Укрінформ".

"Наприкінці липня "Ірпінський виправний центр (№132)" втретє буде виставлено на продаж. Стартова ціна лоту знову ж таки становитиме трохи більше, ніж 220 млн грн. Така вартість – цілком обґрунтована, адже колонія розташована усього за 2 км від столиці, у центрі смт Коцюбинське. Поруч – парк і залізнична станція. Територія об'єкту – понад 8 га. Підведене опалення, електрика, водопостачання та каналізація", - йдеться у повідомленні.

Також у Мін'юсті повідомили, що другий лот, який цього літа повторно виставлять на аукціон, – Південна виправна колонія в Одесі.

"Утримувати установи, які наповнені до 50%, – надто невигідно для держави. Тож в'язнів з цих установ уже кілька років тому перевели до інших колоній. Та навіть попри те, що нині ці заклади не функціонують, держава щороку витрачає на їх утримання близько 150 млн грн. Тож у планах на найближчі 3 роки – виставити на аукціон близько 30 закритих в'язниць. Щонайменше 6 з них – уже цьогоріч", - зазначили у відомстві

Перший приклад успішного продажу такої установи вже є – Львівська виправна колонія (№48) пішла з молотка за понад 400 млн грн. "За кілька років на місці колишньої колонії виросте ціле соцмістечко", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в Україні вперше в рамках "Великого розпродажу в’язниць" на аукціоні продали майно Львівської виправної колонії №48.