Для охорони кордону з Білоруссю на Житомирщині задіяно додаткові поліцейські наряди

До забезпечення правопорядку і профілактичної роботи з населенням долучились поліцейські секторів реагування патрульної поліції, дільничні офіцери, спецпризначенці ГУНП

Відділ комунікації поліції Житомирщини

На Житомирщині охороняти прикордонні райони будуть додаткові наряди поліції. Відповідне рішення було прийнято в рамках спеціальної операції з посилення рубежу з Республікою Білорусь. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області. 

"З 20 години 23 листопада у рамках спеціальної операції з посилення кордону з Республікою Білорусь на спільне з прикордонниками та нацгвардійцями патрулювання півночі регіону заступили додаткові наряди поліції. Основне завдання правоохоронців - охорона правопорядку у громадах, роз'яснювальна робота з місцевим населенням для попередження ризиків нелегальної міграції", - йдеться в повідомленні.

Шикування спільних нарядів поліцейських, прикордонників і нацгвардійців відбулося в м. Овручі. Одразу після доведення учасникам службових завдань правоохоронці та військовослужбовці ДПСУ вирушили до визначених ділянок несення служби на територіях прикордонних громад. 

Новини за темою: Нелегальні мігранти прощупують рівень захисту українського кордону, - Клименко

До забезпечення правопорядку і профілактичної роботи з населенням долучились поліцейські секторів реагування патрульної поліції та дільничні офіцери, спецпризначенці ГУНП. Правоохоронці разом з військовослужбовцями ДПСУ та НГУ працюють на автомобільних постах та у складі автопатрулів. 

Нагадаємо, Україна на кордоні з Білоруссю розпочала спеціальну прикордонну операцію "Полісся". Вона координується Державною прикордонною службою України та проводиться спільно з силами Національної гвардії, Національної поліції, ЗСУ та іншими задіяними резервами.