COVID-19 в Україні: На Закарпатті розгорнули понад 100 ліжок та оновили перелік лікарень для хворих на коронавірус

У закладах охорони здоров'я Закарпаття розгорнуто 1050 ліжок для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, із них 103 – інтенсивної/реанімаційної терапії

Ліжка для пацієнтів з підозрою або підтвердженим діагнозом COVID-19 Фото з відкритих джерел

На Закарпатті розгорнули понад 100 додаткових ліжкомісць та оновили перелік лікарень для пацієнтів з COVID-19. Про це повідомляє пресслужба Закарпатської ОДА.

"Відповідно до розпорядження заступника голови облдержадміністрації, керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Закарпаття Ігоря Шинкарюка в області вживають додаткових заходів у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації. Зокрема, днями оновили перелік ліжкового фонду для лікування хворих на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом", йдеться в повідомленні.

Зазначається, що для того, аби пацієнти з важким перебігом могли отримувати медичну допомогу, додаткові ліжкомісця розгорнули ще в одному закладі охорони здоров'я резервної хвилі.

Новини за темою: Харківська область лідирує в Україні за кількістю COVID-госпіталізованих

Раніше таких медичних осередків в області було 9, тепер перелік поповнився КНП "Ужгородська районна клінічна лікарня" Ужгородської районної ради Закарпатської області (за адресою смт Середнє, вул. Лікарняна, 60а).

За словами Ігоря Шинкарюка, зараз у закладах охорони здоров'я Закарпаття розгорнуто 1050 ліжок для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, із них 103 – інтенсивної/реанімаційної терапії.

Нагадаємо, на Львівщині протягом останніх двох тижнів достатньо високою є кількість хворих, яких госпіталізовують щоденно і які потребують стаціонарного лікування. У зв’язку з цим, мережу ліжкомісць для хворих на ковід в області розширили.