Біля Молдаванки в Одесі обвалилась частина будівлі заводу

ДСНС

Під час обвалення всередині нікого не було

В Одесі ввечері в неділю, 27 червня, частково обвалилася будівля заводу в районі Молдаванки. Сталося часткове руйнування перекриття другого поверху колишнього заводу замкових виробів. Про це повідомляє "Кореспондент.нет" з посиланням на ДСНС.

Зазначається, що ДСНС отримали повідомлення про обвалення на вулиці Скісна о 20:20. Як з'ясувалося, сталося часткове руйнування перекриття другого поверху колишнього заводу замкових виробів на площі 20 кв. м. При цьому мала місце загроза подальшого обвалу.

"Для запобігання падінню елементів бетонних конструкцій і перекриття на проїжджу частину і тротуар, співробітники ДСНС, за допомогою автодрабини та спеціального обладнання, провели роботи з демонтажу залізобетонних конструкцій", - повідомили в ДСНС.

На місці працювали п'ять одиниць пожежно-рятувальної техніки та 14 осіб особового складу. Про причини обвалення поки не повідомляється.

За інформацією місцевих жителів, у будівлі напередодні НП начебто велися якісь виробничі роботи - люди чули звук працюючого обладнання. Проте під час обвалення всередині нікого не було.

ДСНС

Нагадаємо, у Бельгії обвалилася новозбудована школа, загинули шестеро осіб.