Звинувачення проти Лесика є надуманими, справедливість рано чи пізно восторжествує, - Чорний

Фото з відкритих джерел

Навіть якщо зараз суд не ухвалить справедливого рішення, все одно це відбудеться рано чи пізно, впевнений політик

Усі звинувачення проти депутата від "Опозиційної платфоми - За життя" Андрія Лесика є надуманими, зокрема звинувачення про пост у Фейсбуці. При цьому справедливість в судовому процесі восторжествує рано чи пізно.

Про це на телеканалі "Перший Незалежний" заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Чорний.

"Навіть якщо це (репост гіперпосилання. - Ред.) зробив він, хоча в той час він не міг цього зробити, і сьогодні це встановлений факт. Абсолютно надумане звинувачення, яке ми сьогодні почули в засіданні суду. Тому я думаю, що справедливість восторжествує, хоча ця справа політична і ми чудово це розуміємо. Думаю, що можливо, навіть у сьогоднішньому засіданні ухвалять якесь правове рішення, а головне, на наступному засіданні ухвалять рішення по суті, яке точно буде справедливим, я думаю це відбудеться", - сказав Чорний.

За його словами, навіть якщо зараз справа не дійде до логічного завершення, справедливість обов'язково переможе.  Після відходу нинішньої влади.

"Не відбудеться зараз, відбудеться потім в апеляції, коли зміниться ця влада, яка йде шляхом Порошенка, шляхом попередніх структур, які тут у Харкові влаштовували те, що ми сьогодні бачили", - підсумував політик.

Нагадаємо, Дзержинський суд Харкова 23 червня провів засідання у справі проти Андрія Лесика. Сам опозиціонер висловив свою позицію щодо кримінального провадження, трансляцію вів "Перший Незалежний".