Звільнення міністрів - це косметичне приготування перед прес-конференцією Зеленського, - політолог

pnk.tv

Відправляти у відставку потрібно весь уряд, каже Сергій Годний

Звільнення трьох міністрів - це косметичне приготування перед прес-конференцією президента України Володимира Зеленського.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" заявив політолог Сергій Годний.

Політолог, коментуючи звільнення з посад трьох міністрів - міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, міністра інфраструктури та міністра охорони здоров'я України, зауважив, що ці кадрові ротації - це лише косметичне приготування напередодні спілкування очільника держави зі ЗМІ.

"Потрібно констатувати: це косметичне приготування перед прес-конференцією президента. Очевидно, що потрібно відправляти (у відставку. - Ред) весь уряд", - сказав гість студії.

Сергій Годний переконаний, що від кадрових ротацій у Кабміні нічого не зміниться.

"Ми можемо констатувати, що призначати будуть людей, котрі максимально контрольовані паном Єрмаком", - сказав експерт.

Новини за темою: Профільний комітет Верховної Ради підтримав кандидатуру Ляшка на посаду міністра охорони здоров'я

Сергій Годний додав: "Із приводу головного фіскала, який стає, - ми розуміємо, у якому напрямку буде розвиватися економіка, - закручування гайок малому і середньому бізнесу. Це всі відчувають. Тобто ми можемо спрогнозувати, яким чином буде рухатися держава. Ніякої економічної програми нам не варто чекати".

Нагадаємо, 18 травня Верховна Рада офіційно звільнила міністра інфраструктури України Владислава Криклія. За це проголосували 284 народні депутати.

Цього ж дня ВРУ звільнила Ігоря Петрашка з посади міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Відповідний проект постанови підтримали 280 народних депутатів.

Також Верховна Рада України відправила міністра охорони здоров'я Максима Степанова у відставку. Відповідне рішення підтримали 292 нардепи.