Зустріч Зеленського та Байдена знов відкладено: Нова дата

з відкритих джерел

Володимир Зеленський перебуватиме у Вашингтоні два дні

Зустріч президента України Володимира Зеленського та президента США Джо Байдена перенесли на 1 вересня. Про це пише "Голос Америки" з посиланням на інформацію від Білого дому.

"Цей візит підтвердить непохитну підтримку США українського суверенітету та територіальної цілісності перед обличчям тривалої російської агресії на Донбасі та Криму, нашу тісну співпрацю в енергетичній безпеці, і нашу підтримку зусиль президента Зеленського в боротьбі з корупцією, а також впровадження реформ, заснованих на спільних демократичних цінностях", - повідомили в Білому домі.

Своєю чергою посол України в США Оксана Маркарова повідомила, що Володимир Зеленський перебуватиме у Вашингтоні два дні: 31 серпня і 1 вересня.

Новини за темою: Під час візиту до Вашингтона Зеленський та Байден обговорять три блоки питань, - Кулеба

Нагадаємо, зустріч у Вашингтоні президента України Володимира Зеленського і президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена перенесено на один день - на 31 серпня. Раніше зустріч Зеленського і Байдена у Білому домі очікувалася 30 серпня.

Тоді прес-секретар президента Сергій Никифоров пояснив, що перенесення зустрічі президентів зумовлене розширенням формату й організацією спілкування лідерів двох держав віч-на-віч.