Зустріч Зеленського і Путіна: В уряді заявили про підготовку "на найвищому рівні"

Володимир Зеленський і Володимир Путін 1TV

Можливість проведення зустрічі в Москві заперечують

Підготовка зустрічі президента України Володимира Зеленського й очільника РФ Володимира Путіна триває "на найвищому рівні". Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економіки України Олексій Любченко в коментарі виданню "РИА-Новости".

При цьому на уточнювальне запитання про можливість проведення зустрічі в Москві віце-прем'єр зробив заперечувальний жест головою. А на наступне уточнення про місце зустрічі урядовець назвав тимчасово окупований Крим.

Водночас Любченко зауважив, що Росія не є предметом обговорення на перемовинах чиновників України та США під час поточного візиту президента Володимира Зеленського.

Нагадаємо, в червні президент України Володимир Зеленський розповів, що Росія відтягує його зустріч із главою РФ Володимиром Путіним. Своєю чергою прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков сказав, що санкції України проти російських компаній можуть перешкодити зустрічі Зеленського з Путіним.

Новини за темою: Сьогодні 90% успіху у питанні повернення Донбасу та миру в Україні залежить від Путіна, - Зеленський

У липні Пєсков заявив, що в Кремлі поки що не ведуть підготовку до зустрічі президентів України та Росії. Тоді він додав, що жодних кроків у цьому плані не роблять.