Зростання ВВП складе близько 4%, але може перешкодити хвиля COVID-19, - Шмигаль

Фото з відкритих джерел

За словами прем'єра, це означатиме, що Україна відіграла падіння економіки внаслідок коронакризи

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розраховує на зростання ВВП на рівні 4% за підсумками 2021 року. Але, за його словами, перешкодити цьому може чергова хвиля COVID-19. Про це прем'єр повідоми на своїй сторінці у Facebook.

"Ми очікуємо, що цього року зростання ВВП складе близько 4% і це означатиме, що Україна відіграла падіння економіки внаслідок коронакризи. Єдине, що може перешкодити цьому сценарію - це чергова потужна хвиля коронавірусу, через яку доведеться вводити додаткові карантинні обмеження", - написав Шмигаль.

Прем'єр наголосив, що оптимістичний прогноз засновано на стабільно зростаючому споживчому попиті, середній зарплаті вище 500 доларів, зростанні інвестицій до рекордного за чотири роки показника, рекордному врожаю та зростанні аграрного сектора.

Новини за темою: В Україні рівень тіньової економіки склав 30% від ВВП

Раніше Денис Шмигаль повідомив, що готовність всієї інфраструктури України до опалювального сезону становить 99%. Він пояснив, що це стосується ремонту теплових мереж і котелень, і підготовки шкіл, лікарень, дитячих садочків, і безпосередньої підготовки житлових будинків.