Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зі США до України прибули два патрульні катери типу Island

Вони отримали назви "Фастів" та "Суми"

Катер Island Фото з відкритих джерел

В Україну прибуло судно Ocean Grand, яким зі США доставили два патрульні катери типу Island. Вони отримали назви "Фастів" та "Суми". Про це повідомляє прес-служба Військово-морських сил ЗСУ.

"Ми вдячні американським партнерам за багаторічну незмінну підтримку, надану Україні. Ми високо цінуємо вклад Сполучених Штатів Америки задля стримування збройної агресії Російської Федерації проти України", – зазначив командувач Військово-морськими силами ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Новини за темою: США передадуть Україні ще один бойовий катер типу Island

Кінцева зупинка маршруту - Одеський морський торгівельний порт, проходження митного контролю, розвантаження, відбуксирування до місць базування та підготовка до експлуатації після тривалого транспортування.

Зазначається, що на катерах піднімуть військово-морський прапор України та під командуванням українських екіпажів вони розпочнуть свій бойовий шлях із убезпечення в акваторіях Чорного та Азовського морів, повідомили в ЗСУ.

Нагадаємо, у травні американський фрегат берегової охорони USCGC Hamilton зайшов в Одесу. 

Також повідомлялося, що в акваторію Чорного моря увійшов патрульний корабель Королівського флоту Великої Британії OPV "Trent" (Р224).