Журналіст Кацман: Влада "під шумок" намагається нараховувати людям пеню за комуналку в порушення своїх же законів

pnk.tv

Відволікаючи людей на боротьбу з міфічними погрозами від різного роду "потоків", що є комерційною справою інших країн, влада "під шумок" порушує власні ж законодавчі акти, нишком проштовхуючи в платіжки незаконну пеню за несвоєчасне погашення комунальних боргів.

Про це заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман в ефірі ток-шоу "Пульс" на телеканалі "Перший Незалежний".

"Скоро кияни отримають платіжки, де буде нарахована пеня за несплату комунальних платежів, яка була знову "тихесенько" введена владою. Прямо окремим рядком так і прописали - "пеня за несплату"... хоча раніше через пандемію і карантин через "ковід" нарахування штрафів за несвоєчасну оплату скасували постановою Кабміну... виходить, це - незаконна пеня! Але все мовчки, тихенько, підленько - а раптом і пройде! Або потім спробуй це з лап жадібних чиновників поверни змученому тарифами споживачеві!" - підкреслив журналіст.

"Ми воюємо і сваримося з союзниками за якісь там "північні потоки"... та тут такі потоки, такі обсяги грошей забирають у населення, що ніяка Меркель не здатна зрозуміти їхні масштаби!" - переконаний експерт.

"Більше того, постачальники електроенергії виставляють рахунок за ф'ючерсами – якщо ви витратили 300 кіловат минулого місяця, то вам автоматично виставлять рахунок на ці 300 кіловат. Відповідно, пеню теж виставляють на 300 кіловат... а потім піди доведи, що ти витратив, наприклад, 200 - і спробуй відсуди ці гроші у держави. Цинізм вищої проби, та що там - елементарний грабіж!" - резюмував Володимир Кацман.