Зеленський звільнив посла України в Канаді Андрія Шевченка

Міністерство освіти і науки України

Шевченко був призначений на посаду посла в Канаді у вересні 2015 року

Президент України Володимир Зеленський своїм указом звільнив Андрія Шевченка з посади надзвичайного і повноважного посла України в Канаді. Текст відповідного указу розміщений на сайті глави держави.

"Звільнити Шевченка Андрія Віталійовича з посади надзвичайного і повноважного посла України в Канаді та з посади представника України при Міжнародній організації цивільної авіації (ІКАО) за сумісництвом", - йдеться в тексті указу.

Зазначається, що Андрій Шевченко був призначений на посаду посла в Канаді у вересні 2015 року.

Нагадаємо, сьогодні, 25 серпня, президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення нового представника країни при Євросоюзі. Посаду отримав колишній посол України в Організації із заборони хімічної зброї Всеволод Ченцов. 

Раніше президент Зеленський анонсував відставки у Кабміні. Проте Володимир Зеленський не уточнив, хто з членів уряду може піти у відставку.

Також зазначимо, що президент Зеленський ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони про стратегію економічної безпеки України до 2025 року. Наслідком реалізації стратегії має стати, зокрема, створення стійкої й конкурентоспроможної ринкової економіки.