Зеленський зустрівся з президентом Європейського банку. Про що говорили

Володимир Зеленський зустрівся президентом ЄБРР Оділь Рено-Бассо Офіс президента України

Український президент обговорив з Рено-Бассо розвиток інфраструктури і питання аграрного сектора

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Оділь Рено-Бассо. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

У ході зустрічі було обговорено розвиток інфраструктури і питання аграрного сектора.

Володимир Зеленський розповів главі ЄБРР про проекти законів, які допоможуть залучити інвесторів до реалізації інвестиційних проектів. Зокрема, йшлося про законопроекти про концесії і велику приватизацію. Зеленський наголосив, що приватизація на сьогодні є одним із пріоритетів, і запросив ЄБРР долучитися до цього напрямку.

Новини за темою: ЄБРР виділив 50 млн євро на закупівлю вагонів для київського метро

Зазначається, що у зустрічі взяли участь міністр фінансів Сергій Марченко, заступник голови Офісу президента Юлія Свириденко, радник голови ОП Тимофій Милованов, голова Держагентства автомобільних доріг Олександр Кубраков.

Під час зустрічі Оділь Рено-Бассо розповіли також про реформу правоохоронних органів, у рамках якої створено Бюро економічної безпеки. Крім того, було обговорено зміни в реформу енергетичного сектора. Зеленський розповів про відновлення контролю над ПАТ "Центренерго".

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський підписав Закон "Про Бюро економічної безпеки України", який повинен захищати економічні процеси від тиску силових органів.