Зеленський зустрівся з главами МЗС Нідерландів, Бельгії та Люксембургу

Високопосадовці Бенілюксу позитивно оцінили послідовне дотримання Україною перемир'я на Донбасі

Прес-служба Президента

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч у Києві з віце-прем’єр-міністром та міністром закордонних справ Бельгії Софі Вільмес, міністром закордонних справ Нідерландів Стефом Блоком і міністром закордонних справ Люксембургу Жаном Ассельборном, повідомляє прес-служба президента України.

Відзначається, що глава держави подякував міністрам за те, що вони за власною ініціативою розпочали свій візит в Україну з поїздки на Донбас.

"Я думаю, що важливо не на словах знати, що там відбувається, а побачити все на власні очі. Знаю, що ви були в місті Щастя Луганської області. Ви самі бачили, як ми ставимося до Донбасу. Ми вкладаємо гроші в інфраструктуру", – заявив Зеленський.

Президент наголосив, що важливо не лише вирішувати питання деокупації тимчасово окупованої території Донбасу, а й робити так, щоб ті, хто мешкає на цій території і перетинає контактну лінію, почувалися людьми.

У свою чергу, високопосадовці Бенілюксу позитивно оцінили послідовне дотримання Україною перемир'я на Донбасі.

"У зв’язку з нарощенням Російською Федерацією збройних сил на кордонах України співрозмовники висловили спільну думку щодо неприпустимості таких дій, адже вони становлять загрозу для загальноєвропейської безпеки та стабільності", - зазначили у повідомленні.

Також Володимир Зеленський закликав країни Бенілюксу підтримати євроінтеграційні прагнення нашої держави, зокрема шляхом підписання декларацій щодо європейської перспективи України.

"Учасники зустрічі також обговорили питання Кримської платформи. Глава держави підтвердив запрошення керівництву Бельгії, Нідерландів та Люксембургу взяти участь в інавгураційному саміті Кримської платформи 23-24 серпня 2021 року в Києві", - підсумували у прес-службі.

Нагадаємо, що під час свого візиту 6 і 7 травня глави МЗС Нідерландів, Бельгії та Люксембургу також відвідають Донбас.