Зеленський зустрівся з Федеральним президентом Німеччини Штайнмайером

Володимир Зеленський і Франк-Вальтер Штайнмаєр Укрінформ

Після зустрічі в ОП глави держав попрямували до Бабиного Яру, щоб вшанувати пам'ять жертв нацистів

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером. Зустріч відбулася в Києві в рамках візиту німецького президента до України. Про це на своїх сторінках у Twitter повідомили президент України та посольство Німеччини.

"Зустрівся зі Штайнмайером у Києві. Дуже важливо, що в дні 80-х роковин трагедії Бабиного Яру федеральний президент Німеччини відвідує Україну, і Німеччина підтримує Україну на найвищому рівні", - повідомив Зеленський.

У німецькому посольстві розповіли, що після зустрічі в Офісі президента України глави держав попрямували до Бабиного Яру, щоб вшанувати пам'ять жертв нацистів.

Новини за темою: Штайнмаєр вшанував пам'ять жертв Корюківської трагедії

В липні цього року під час виступу на форумі "Україна 30. Гуманітарна політика" Володимир Зеленський заявив: сподівається на те, що заходи до 80-х роковин трагедії у Бабиному Ярі в Києві пройдуть на високому рівні за участю багатьох іноземних гостей.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до Берліна у липні цього року зустрічався з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмайером. Глави двох держав обговорили питання двосторонніх відносин та міжнародні питання, які становлять взаємний інтерес.

У Києві сьогодні, 6 жовтня, тимчасово обмежать рух транспорту у зв'язку з прибуттям офіційних іноземних делегатів з нагоди 80-ї річниці трагедії Бабиного Яру.