Зеленський запропонував спільно з Литвою провести Євробаскет

Фото - president.gov.ua

Президент нагадав, що Україна готувала проведення цього турніри ще у 2015 році

Президент Володимир Зеленський запропонував організувати спільне проведення Україною й Литвою одного з наступних чемпіонатів Європи з баскетболу (Євробаскет). Відповідна пропозиція прозвучала на відкритті Четвертої Конференції з питань реформ в Україні у Вільнюсі, передає прес-служба ОП.

"Відомо, що баскетбол у Литві є другою релігією і справді національним видом спорту. І, попри тотальну любов українців до футболу, баскетбол також дуже популярний у нашій державі. Тож я хочу запропонувати ідею спільної організації Україною й Литвою одного з наступних чемпіонатів Європи з баскетболу (Євробаскет)", – сказав Зеленський.

Водночас президент нагадав, що Україна готувала проведення цього турніри ще у 2015 році, проте тоді він не відбувся через конфлікт на Донбасі.

"Тому ідея спільного проведення баскетбольного турніру – не лише про реалізацію масштабного проекту в цій сфері. Я переконаний, що для українців та литовців така ініціатива стане доброю нагодою об’єднати зусилля й довести, що ми здатні проводити великі події реально світового масштабу", – додав Зеленський.

Новини за темою: Україна прагне отримати чіткий перелік реформ для вступу до НАТО, - Зеленський

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський, на запрошення Президента Литви Гітанаса Наусєди, у Вільнюсі, взяв участь у святкових заходах з нагоди відзначення Дня державності Литви.