Зеленський заявив, що оточення Путіна не хоче їхньої зустрічі тет-а-тет

Володимир Зеленський і Володимир Путін 1TV

На думку президента України, такий формат може принести "неочікуваний результат"

Президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий до зустрічі з очільником РФ Володимиром Путіним тет-а-тет. Про це він повідомив під час брифінгу.

За словами Зеленського, проти такого формату виступає оточення Путіна, оскільки зустріч може принести "неочікуваний результат".

"Я хотів би зустрітися з президентом РФ. Мені зрозуміло, що у форматі тет-а-тет зустріч може бути достатньо предметною. Мені зрозуміло, що оточення президента Росії не хоче, щоб ми зустрічалися тет-а-тет, бо це може принести неочікуваний результат", - сказав очільник України.

При цьому він додав, що готовий і до зустрічі у нормандському форматі. "Я готовий до будь-якої зустрічі, бо така зустріч допоможе Україні, допоможе розв'язати трагедію на Донбасі та питання Криму. Впевнений, що якщо Україна скаже, що давайте не обговорювати ті чи інші питання, то зустріч можна наблизити. Поки що ми такого дозволити не можемо. Але не треба зосереджуватися нам на кокретній адженді (порядку денному, - ред.), бо хтозна, як піде зустріч", - висловився Зеленський.

Нагадаємо, не так давно міністр економіки України Олексій Любченко заявив, що підготовка зустрічі президента України Володимира Зеленського й очільника РФ Володимира Путіна триває "на найвищому рівні". При цьому можливість проведення зустрічі в Москві урядовець заперечив.

Новини за темою: Зеленський зустрінеться з Путіним лише в разі обговорення питання Криму, - ОП

Згодом прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що очільник РФ готовий зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським. Водночас у Кремлі нібито не бачать взаємної політичної волі з боку України.