Зеленський вирушить до США 20 вересня й виступить на Генасамблеї ООН

Володимир Зеленський Reuters / Lucas Jackson

Також президент матиме низку двосторонніх зустрічей

Президент України Володимир Зеленський відправиться до США 20 вересня, де візьме участь у роботі Генеральної асамблеї ООН. Про це повідомив прес-секретар президента Сергій Никифоров під час брифінгу.

"У понеділок почнеться візит президента України до США. Володимир Зеленський візьме участь в Генеральній асамблеї ООН, виступить там із промовою", - висловився речник президента.

При цьому він додав, що Зеленський також матиме низку двосторонніх зустрічей з очільниками інших країн, представниками міжнародних організацій, з генсеком ООН, з представниками бізнесу та українською громадою в США.

Раніше прес-секретар президента України Сергій Никифоров заявив, що формат участі президента України Володимира Зеленського в 76-й сесії Генеральної асамблеї ООН не вирішений. Було відомо, що під час виступу на Генасамблеї глава держави торкнеться теми "Кримської платформи".

Новини за темою: Німеччина і Франція запропонували провести нормандську зустріч на полях Генасамблеї ООН

Нагадаємо, Генеральна Асамблея ООН включила до порядку денного українське питання, що стосується тимчасово окупованих Росією територій. Відповідне рішення підтримали 65 країн, тоді як Росія тричі поспіль оскаржувала цей пункт.