Зеленський увів у дію санкції проти співробітників російських спецслужб

Володимир Зеленський

Офіс президента України

Обмеження стосуються 28 осіб

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію санкції Ради національної безпеки і оборони проти співробітників спецслужб Росії. Відповідний указ розміщено на сайті Офісу президента.

Під обмеження потрапили 28 осіб. Зокрема, санкції ввели проти росіян, які очолюють так звані силові відомства на тимчасово окупованій території Донбасу. Обмеження запроваджуються терміном на три роки та передбачають блокування активів, заборону на виведення капіталів тощо.

Також до списку потрапив екс-заступник начальника управління СБУ в Луганській області Роман Гордидан, екс-співробітник Стаханівського відділу СБУ в Луганській області Олег Лондарєв та екс-співробітник СБУ Ігор Зубков, які працюють на незаконні збройні формування в тимчасово окупованому Луганську.

Крім того, санкції запровадили проти донецького члена незаконних збройних формувань Миколи Карчука та "чиновника мін'юсту "ДНР" Сергія Ткаченка.

Новини за темою: Україна ввела санкції проти Ємена: Зеленський підписав указ

Нагадаємо, нещодавно Рада національної безпеки і оборони України затвердила санкції проти осіб, пов'язаних із відкриттям так званого представництва Нікарагуа в тимчасово окупованому Криму. Під обмеження потрапили вісім фізичних осіб - чотири громадяна Нікарагуа і чотири громадяна РФ.